Akční nabídka

MOUSSE pH 5,5
VOLUME CONDITIONER
GET THE COLOR MIX

Vyhledávání

elgon novinky

Aktuality:

Pro kompletní sortiment a novinky značky Elgon vstupte na nové stránky. Tam nově přesouváme aktuální informace o produktech.

Nabízíme nejširší sortiment výrobků pro barvení vlasů.
S našimi barvami dokážete nabarvit jakýkoliv typ vlasů a výsledek bude vždy perfektní.
Zeptejte se nás co Vám můžeme nabídnout.

Doporučujeme: 

Využijte na našich stránkách odkaz na E-shop, zaregistrujte se a můžete snadno a rychle objednávat z celého sortimentu.
Výhradní zastoupení pro ČR: Adamello s.r.o.
www.adamello.cz
 
Provozovna:
Křivánky 11
642 00 Brno Bosonohy


Tel.: 543 254 088

E-mail: info@elgon.cz
www.elgon.cz

Italský výrobce
a dodavatel:

www.elgoncosmetic.it

Fakturační a registrační údaje

Facebook

E-shop

 

(2012/02) Nové řady pro vlasovou péči bez parabenů a sulfátů

Elgon připravil nové řady výrobků bez obsahu parabenů a sulfátů. Nové složení, nový vzhled výrobků a především nové možnosti pro Vaše zákazníky.

Řada SINSEA

Řada SINSEA

Řada SINSEAVýrobky určené pro použití a prodej v kadeřnických salonech. Nové technologie bez použití parabenů a sulfátů pro zdravější a krásnější vlasy Vašich klientů.

Řada BAMBINI

Řada BAMBINI

Řada BAMBININová a jedinečná profesionální řada výrobků je určena pro péči o dětské vlasy. Bez obsahu parabenů, sulfátů a alergenů je vhodná pro nejmenší klienty kadeřnického salonu a především pro domácí péči. Za zmínku stojí šampon proti parazitům bez obsahu chemických insekticidů, který nenarušuje vlasy a nemá neblahý vliv na zdraví dětí.

(2012/01) Elgon mění logo

Elgon mění logo

Na počátku roku 2012 došlo ke změně loga firmy. Nové logo se bude objevovat na nových výrobcích a nových propagačních materiálech.

Elgon mění logo
 
 

(2012/01) Nový vzorník barev na vlasy MODA&STYLING

Nový vzorník barev na vlasy MODA&STYLING

Pro rok 2012 je v nabídce nový vzorník barev na vlasy MODA&STYLING 125 ml.

Nový vzorník se 4-mi stranami o rozměrech 29 x 35,5 cm

 

Novinka GET THE COLOR MIX 70%-100%

Novinka GET THE COLOR MIX 70%-100%

Novinka GET THE COLOR MIX 70%-100%Nová řada barev na vlasy GET THE COLOR určená pro barvení šedivých vlasů. Směs je určená pro 70% - 100% výskyt šedivých vlasů. Již nemusíte míchat více odstínů pro dokonalé krytí velmi prošedivělých vlasů. Velmi jednoduché použití, vždy stejný výsledek.

11 odstínů je zobrazeno v novém vzorníku GET THE COLOR MIX a navíc souhlasí s vyobrazením odstínů v základním vzorníku barev GET THE COLOR.

 

PRIMARIA MASCHERA DERMOPURIFICANTE

PRIMARIA MASCHERA DERMOPURIFICANTE

Nové balení čistící masky proti lupům Maschera Dermopurificante.
Maska proti lupům pro vyčištění pokožky hlavy, dodává hydrataci, elasticitu a hloubkovou péči proti lupům. Aplikuje se před použitím šamponu,doba působení cca 7 – 10 minut. Díky antaloinu má antioxidační účinek a zklidňuje pokožku hlavy.

Tuba o obsahu 150 ml.

 

PRIMARIA Maschera Astringente

PRIMARIA Maschera Astringente

Astrigentní maska je určená pro mstnou pokožku hlavy. Obsahuje bílý jíl, výtažky z ořechů, esencionální oleje a vitamín E. Působí revitalizačně a proti buněčnému stárnutí.

Tuba o obsahu 250 ml

 

Řešení problému padání vlasů v novém „kabátu“

Řešení problému padání vlasů v novém „kabátu“

Řada PRIMARIA nabízí výrobky pro intensivní boj proti padání vlasů u mužů i žen.

Vlasová pokožka běžně ztrácí denně 50 až 100 vlasů.

Celá řada faktorů (stres, špatná výživa, některé lékařské ošetření, pocity úzkosti a genetická tendence) mohou změnit fyziologický rytmus a to odlišným způsobem u žen a u mužů.

Pro dosažení zdravé pokožku ženy a muže, neboť pouze ze zdravé pokožky mohou růst zdravé vlasy.

Pro ženyIntenzivní vlasová voda proti padání vlasů pro ženy
TRATTAMENTO DERMOTONICO

Správná volba pro řešení sezónního padání vlasů, typického pro ženy a boj proti řídnutí během období stresu, za pomoci účinku L-cystinu podporuje obnovu buněk.

Pro mužeIntenzivní vlasová voda proti padání vlasů pro muže
Příčiny vypadávání vlasů u mužů mohou být různé:
stres, špatná strava, genetické předpoklady. Vlasová voda LOZIONE STIMOLANTE della CUTE je komplexní ošetření s obsahem Guarany, provitaminu B5, vitamínu PP a aktivních složek, které stimulují tzv. mikrocirkulaci.

 

GET THE COLOR DOLCE

GET THE COLOR DOLCE

Rodina barvev na vlasy Elgon se může chlubit dalším přírůstkem.
Jsou to permanentní barvy na vlasy bez obsahu amoniaku v široké škále 54 přírodních a módních odstínů. Barva na vlasy GET THE COLOR DOLCE poskytuje všechny výhody klasických barev na vlasy, ale snižuje riziko možnosti alergické reakce u klientů citlivých na amoniak. Je vhodná pro klienty s citlivou pokožkou, silně narušenými vlasy a nebo ve všech případech, kdy si chce zákazník bez rizika vyzkoušet jak mu bude daná barva „chutnat“ :-)

 

COLORCARE NEW

COLORCARE NEW

Inovovaná a novinkami doplněná řada šamponů a dalších výrobků, které se starají o péči barvených vlasů. Chrání a vyživují nabarvené vlasy a poskytují aktivní ochranu vlasům během chemických procesů.

Colorcare respektuje lesklé barvené vlasy.

Colorcare je vše, co pomáhá kadeřníkovi udržet živou barvu vlasů.

Colorcare je řada navržená pro profesionály, zahrnuje všechny produkty, které mají být použity před, během a po barvení a melírování vlasů, mimo jejich důkladné ochrany pečuje samozřejmě i o vlasovou pokožku.

Colorcare kombinuje technologie a bezpečnost při vytváření lesklé a intensivní barvy vlasů a povyšuje hodnotu provedených služeb, kterou kadeřník poskytuje svým klientům.

COLORCARE NEW
 

USE ME – rozšíření stylingové řady o laky na vlasy

USE ME – rozšíření stylingové řady o laky na vlasy

Stylingová řada na vlasy byla rozšířena o dva zcela nové laky na vlasy, které pečují o barvené vlasy. Zcela nové složení laků na vlasy zhodnocuje poznatky posledního vývoje v této oblasti. Použité základní suroviny garantují přirozený vzhled účesu po dlouhou dobu bez nežádoucích vedlejších efektů.
Laky na vlasy jsou nabízeny ve dvou provedeních dle tužících schopností:

Vitamin hair spray 1 medium – středně tužící lak na barvené vlasy. Mechanický lak na vlasy bez hnacího plynu ve formátu 300 ml a 100 ml.
Vitamin Hair Spray 2 EXTRA FIX – silně tužící lak na vlasy. Mechanický lak na vlasy bez hnacího plynu ve formátu 500 ml a 100 ml.
Ekologické provedení šetří životní prostředí a prostředí vašeho salonu před nepříjemnými výpary hnacích plynů. Malé balení je vhodné do každé dámské kabelky.

Easy Travel Pack

 

USE ME

USE ME

Nová mini řada stylingových výrobků USE ME splňuje nároky na jednoduchou a rychlou aplikaci s okamžitým účinkem. Její přednosti ocení nejen profesionální kadeřník, ale i konečný zákazník. Řada USE ME vychází z nejnovějších poznatků vývojových laboratoří Elgon professional, je šetrná k životnímu prostředí.

Řada USE ME je vhodná pro všechny, kteří hledají výrobky pro eliminaci krepatosti vlasů, oživení vln, lesk a definici účesu.

USE ME STYLING FLUID   
USE ME SHINE LIQUID
USE ME FLASH SPRAY
USE ME MATT WAX

modelovací krém proti krepatosti vlasů
tekuté krystaly
ochranný spray proti krepatosti vlasů s leskem
matný vosk

 

Řada REFIBRA

Řada REFIBRA

Poslední záchrana extrémně zničených vlasů

Silné poškození vlasů vyžaduje intensivní léčbu a stálou péči o vzhled vlasů.
Refibra zastupuje řadu kosmetických výrobků v oblasti rekonstrukce extrémně zničeného vlasového vlákna, jejím účelem je opravit porušený vlas dříve než dojde k jeho nenávratnému ustřižení.
Řada se skládá ze 3 výrobků Výrobky jsou bohaté na obsah mořských řas, stopových prvků a soubor látek Redoxina ®.

Řada Refibra

 

GET THE COLOR

Zcela nová řada 71 odstínů permanentních barev na vlasy s unikátními charakteristikami, které dovolují provádět barvení vlasů na nejvyšší profesionální úrovni.

Používejte barvu na vlasy, která plně využívá nejnovější výrobní technologie a nejkvalitnější použité materiály.

Nechejte se unášet brilantními zářivými odstíny a vyberte si z 15 sérií okouzlujících barev na vlasy.

 

MODASTYLING CREAM

Ověřená kvalita oxidantu MODASTYLING CREAM v novém obalu.

 

COLOR EVOLUTION

Připravujeme pro Vás rozšíření nabídky oblíbených barev na vlasy MODASTYLING a PRIMARIA o novou kolekci 16-ti odstínů COLOR EVOLUTION.

Můžete se těšit na zcela nové a lákavé barvy v intezivních a velice módních přírodních, čokoládových, červených, měděných a super světlých odstínech.

Již brzy v nabídce Vašeho dodavatele.

 

PRIMARIA proti stárnutí vlasového vlákna

Snad téměř každý z nás zná problémy s vlasy a zdaleka ne vždy je snadné je odstranit.

PRIMARIA je nová řada profesionálních výrobků působících proti stárnutí buněk vlasového vlákna. Její základ tvoří směs aktivních látek nesoucí název REDOXINA. Tato směs, vytvořená za pomoci nejnovějších technologií, přináší vlasům energii, vitalitu a po dlouhou dobu chrání jejich krásu.

Výzkumné laboratoře Elgon použily při vývoji nejnovější poznatky a nejmodernější aktivní látky, které chrání zdraví vlasů, předchází problémům způsobených stárnutím, bojují proti matnosti vlasů způsobenou stresem, chrání před působením negativních vnějších vlivů a nakonec udržují přirozenou rovnováhu pokožky.

PRIMARIA je nová řada výrobků pro všechny, kteří mají zájem aktivně zabránit a předcházet problémům vlasů způsobených působením času.

PRIMARIA je ta pravá léčebná kůra !

 

MODASTYLING COLOR CREAM SENSUÀ

Řada barev na vlasy MODA&STYLING, oblíbené klasické barvení, představuje :
Sensuà kolekci devíti dosud nevídaných intensivních módních odstínů.

Smyslné, výrazné barevné tóny a absolutní krytí, obohacují a poskytují potěšení všem klientům, kteří mají potřebu dát nový život svým vlasům....nové tónování.

Tato nová kolekce devíti odstínů se připojuje k již početnému výběru z tradičních a módních tónů, pro které jsou barvy na vlasy MODA&STYLING Elgon tak oblíbené.

 

 

ELGON COLOR CARE

Nová řada výrobků speciálně vyvinutých pro péči o barvené vlasy a pro zvýšení komfortu profesionální služby, zaručení kvality a trvanlivosti chemického servisu v kadeřnickém salonu.

Výrobky se dělí do tří základních skupin :
COLOR SHIELD - výrobky speciálně vyvinuté pro ochranu klienta profesionálního stylisty před vlivy chemického servisu.
COLOR LIFE - výrobky speciálně vytvořené pro zaručení kvality a prodloužení brilantnosti odstínů barvených vlasů
COLOR ASSIST - výrobky úmyslně koncipované pro pomoc při realizaci profesionální techniky barvení v salonu
COLOR PROTECT - výrobky speciálně vytvořené k ochraně a regeneraci základní struktury silně narušených vlasů a pokožky

 

ELGON AFFIXX FASHION

Nová řada výrobků určených pro finální styling.