LÁSKA

Každého z nás by zajímalo, co je láska a co ne. Popravdě by mě to zajímalo. Každý z nás si myslí, že láska není tak až moc důležitá. Jenomže zkuste si představit, že by z nás nikdo neměl lásku. Dokážou si to vůbec lidi, co lásku zažili, představit? Myslím si, že někteří ano a někteří ne. Já si to dokážu představit, protože jsem jako malá lásku nezažila. Proč jako malá? Myslím tím rodičovskou lásku. Ano, láska může být i rodičovská. Když jsem poznala skutečnou lásku v jiné rodině, hned jsem věděla, že lásku potřebuje každý!

Láska má několik odvětví. Láska může být rodičovská, přátelská, partnerská a láska také může být ke zvířátkům anebo nějakým věcem. My se musíme naučit odlišovat co je láska a co je pocit mít jenom rád.  Láska je, že Vás někdo miluje nebo má moc rád.

Když bych měla psát o rodičovské lásce, co byste si představili? Dám Vám chvíli a napište si na kousek papíru co si pod tím představujete. Jelikož jsem rodičovskou lásku nezažila, tak to moc posoudit nemohu. Poznala jsem jenom lásku od vidění, když jsem viděla spolužačky s jejími rodiči. Člověk, co nemá lásku může žárlit. Pocit, že nikdy nebyl milován a bojí se, aby aspoň byl někdy milován. V 16 letech jsem odešla do pěstounské péče a tam jsem zjistila co je skutečná rodičovská láska. Rodičovská láska pro zázemí dítěte je důležitá. Pokud tenhle článek čte nějaký rodič, milujte své děti!

people-g2f81607df_1920

Jak už jsem psala, tak láska má několik odvětví. Co byste si představili pod pojmem láska přátelství? Láska přátelství je, že jsou dva kamarádi či parta lidí, kteří se mají rádi. Když má jeden z nich problém, je tu hned někdo, kdo mu v nejtěžší chvíli pomůže. Podporují se, věří si a jsou tu každý den pro sebe. Jak už přes sociální sítě, tak i fyzickým způsobem.

Jako každý člověk v životě potká nějakou lásku. Někdo lásku ze školky, lásku ze střední anebo takovou tu osudovou lásku. Věříte na osudovou lásku? Já ano, protože já ji zažila. Měla jsem několik takových menších‘ ‘lásek‘‘. Ale když přišla jedna osoba do mého života, tak jsem si říkala, co je to za pocit. Zvláštní pocit, který jsem doposud necítila. Nikdy jsem si nemyslela, že budu cítit to co cítím teď. Byla jsem zamilovaná 2 roky do té samé osoby. Čekala jsem, protože jsem věděla, že je ten pravý. A v ten moment, když jsme se po dvou letech opět sešli. Uvědomila jsem si, že ten pocit nelhal. Po těch dvou letech jsme spolu začali chodit. A já zjistila, co to je za pocit a je to LÁSKA. A co je ta partnerská láska?

Pocit bezpečí, že Vás má ta osoba ráda a také, když Vám každé ráno říká, jak moc Vás miluje a že je rád, že Vás má. Když člověk pozná lásku, je ten krásný pocit. Ale nejkrásnější pocit je ten, když to ten člověk zažívá každý den.

hands-g7f07cf405_1920

LÁSKA BY MĚLA BÝT KOLEM NÁS, ve dne i v noci.

Tento článek je psán od srdce, tak jak to cítím já, a tak jak si myslím, že by to mělo být.