Láska je ve vztahu důležitá

Pokud spolu dva lidé chodí a mají se rádi, je to dobře. Existovaly a také existují vztahy, kde spolu byli dva jen proto, že si to přáli jejich rodiče. Něco takového je o daném člověku. Mělo by být na nás, abychom se rozhodli a vybrali si, s kým chceme strávit zbytek našeho života a s kým nikoliv. Můžete se setkat s nepochopením, ale myslete na to, že se jedná o váš život.

Bohužel někteří rodiče něco takového nechápou a dohazují svým dcerám nebo synům děti od svých kamarádů či kamarádek a to z neznámého důvodu. Může to být tím, že by vaše matka chtěla být rodina s danou kamarádkou, nebo také tím, že by si vaše matka přála, abyste se odstěhovali a vedli svůj vlastní život. Těch důvodů může být hned několik, a pokud se vaší matky nezeptáte, pak nezjistíte pravý důvod.

dřevěná srdce

Je ale možné to, že si vaše matka myslí, že něco takového dělá pro vaše dobro a neuvědomuje si, že vám to vadí. Bude poté na vás, jak se k této situaci postavíte. Můžete buď daného muže odmítnout, pokud se vám nebude zdát, nebo se s ním můžete alespoň kamarádit a časem zjistíte, zda by z toho něco mohlo být nebo by bylo lepší, pokud byste zůstali jen kamarádi. Pokud se mezi vámi nevytvoří pouto, rozhodně nemá smysl zkoušet vztah. Je možné, že by dané pouto nepřišlo ani později a mohlo by se vám také stát, že byste z nějakého důvodu daného muže nechtěli opustit a po zbytek vašeho života byste nezažili takovou lásku, jakou cítí daný člověk k vám.

láska dvou

Láska je opravdu velmi důležitá a je také důležité to, abyste do vztahu vkládali stejné úsilí a na vztahu pracovali tak, jako druhá osoba. Bohužel opravdu jsou lidé, kteří jsou ve vztahu jen proto, aby se měli na koho obrátit, pokud jim bude smutno, ale s láskou něco takového vůbec nesouvisí.

Na některé lidi je potřeba si dávat zejména v tomto případě pozor. Proč? Protože byste mohli být velmi zklamaní a to jistě nechcete.

Jak přitáhnout lásku?

Abyste mohli lásku přijímat, musíme ji nejprve dávat ze sebe. Nefunguje to tak, že za svou lásku budu něco očekávat a za odměnu ji pak také dostanu. Pravá láska není o tom, že něco za něco dostanu. Že pokud mi někdo bude dávat lásku, pak ji budu také začínat dávat. Je o tom, že ji rozdáváme, že svého milovaného obdarováváme láskou a nic za to nechce. Tomu se říká pravá láska. Prostě chceme pro druhého to nejlepší, i kdyby to znamenalo, že zrovna spolu nemůžete být, a nezáleží na tom, že ten druhý nám ji nemůže nebo neumí dát tak, jak bychom si představovali.  

láska ruce

Láska není skóre 

Bohužel to tak ve vztazích bývá, že jeden miluje druhého více. Není to totiž nikdy stejně vyrovnané skóre, ale o tom přeci ve vztahu nejde. A nebavíme-li se pouze o partnerských vztazích, přeci i jako rodiče milujeme bezmezně své děti a mnohdy i více, než samotné dítě umí tu lásku dát nám. A nečekáme přece na lásku od druhého, abychom ji mohli začít rozdávat. Anebo si vezměte lásku k domácím mazlíčkům, rostlinám, přírodě… Víceméně tuto lásku neumějí opětovat, vyjma například psa, ale pokud je upřímná, daný živočich ji cítí, a to nás naplňuje štěstím a chceme té lásky rozdávat ještě více a hlavně – nic za to nechceme!  

láska muž a žena

Vždy se k nám vrátí  

Musíme si uvědomit však zásadní věc. Když budeme lásku rozdávat komukoli a to nezištně, ne proto že ji budeme chtít od něho zpět, vrátí se k nám také ale třeba v jiné formě. Ale pokud jste opravdu milující člověk, lásku rozdáváte a bezmezně milujete, vždy se vám ta láska nějakým způsobem vrátí. Ale pozor, citové vydírání, litování, škemrání o lásku, s tím nemají nic společného, tak se vám láska vyhne obloukem. A když se vám láska nedostane zrovna od toho člověka, od kterého byste ji žádali, vězte, že se vám vrátí jinak, možná od někoho, koho byste nečekali, ale důležité je, umět ji přijímat. Proto ten, kdo pláče nad neopětovanou láskou a láska od někoho jiného jej vůbec nezajímá, je v začarovaném kruhu a nikdy k sobě lásku nepřitáhne. Až toto pochopíte, jednou se určitě najde někdo, s kým bude láska opětována vzájemně, protože to, co ze sebe dáte, co z vás vyzařuje, to vám také druhý bude chtít dát. Vaše druhá polovička je totiž vše zrcadlo a co dáte, co se vám vrátí.  

LÁSKA

Každého z nás by zajímalo, co je láska a co ne. Popravdě by mě to zajímalo. Každý z nás si myslí, že láska není tak až moc důležitá. Jenomže zkuste si představit, že by z nás nikdo neměl lásku. Dokážou si to vůbec lidi, co lásku zažili, představit? Myslím si, že někteří ano a někteří ne. Já si to dokážu představit, protože jsem jako malá lásku nezažila. Proč jako malá? Myslím tím rodičovskou lásku. Ano, láska může být i rodičovská. Když jsem poznala skutečnou lásku v jiné rodině, hned jsem věděla, že lásku potřebuje každý!

Láska má několik odvětví. Láska může být rodičovská, přátelská, partnerská a láska také může být ke zvířátkům anebo nějakým věcem. My se musíme naučit odlišovat co je láska a co je pocit mít jenom rád.  Láska je, že Vás někdo miluje nebo má moc rád.

Když bych měla psát o rodičovské lásce, co byste si představili? Dám Vám chvíli a napište si na kousek papíru co si pod tím představujete. Jelikož jsem rodičovskou lásku nezažila, tak to moc posoudit nemohu. Poznala jsem jenom lásku od vidění, když jsem viděla spolužačky s jejími rodiči. Člověk, co nemá lásku může žárlit. Pocit, že nikdy nebyl milován a bojí se, aby aspoň byl někdy milován. V 16 letech jsem odešla do pěstounské péče a tam jsem zjistila co je skutečná rodičovská láska. Rodičovská láska pro zázemí dítěte je důležitá. Pokud tenhle článek čte nějaký rodič, milujte své děti!

people-g2f81607df_1920

Jak už jsem psala, tak láska má několik odvětví. Co byste si představili pod pojmem láska přátelství? Láska přátelství je, že jsou dva kamarádi či parta lidí, kteří se mají rádi. Když má jeden z nich problém, je tu hned někdo, kdo mu v nejtěžší chvíli pomůže. Podporují se, věří si a jsou tu každý den pro sebe. Jak už přes sociální sítě, tak i fyzickým způsobem.

Jako každý člověk v životě potká nějakou lásku. Někdo lásku ze školky, lásku ze střední anebo takovou tu osudovou lásku. Věříte na osudovou lásku? Já ano, protože já ji zažila. Měla jsem několik takových menších‘ ‘lásek‘‘. Ale když přišla jedna osoba do mého života, tak jsem si říkala, co je to za pocit. Zvláštní pocit, který jsem doposud necítila. Nikdy jsem si nemyslela, že budu cítit to co cítím teď. Byla jsem zamilovaná 2 roky do té samé osoby. Čekala jsem, protože jsem věděla, že je ten pravý. A v ten moment, když jsme se po dvou letech opět sešli. Uvědomila jsem si, že ten pocit nelhal. Po těch dvou letech jsme spolu začali chodit. A já zjistila, co to je za pocit a je to LÁSKA. A co je ta partnerská láska?

Pocit bezpečí, že Vás má ta osoba ráda a také, když Vám každé ráno říká, jak moc Vás miluje a že je rád, že Vás má. Když člověk pozná lásku, je ten krásný pocit. Ale nejkrásnější pocit je ten, když to ten člověk zažívá každý den.

hands-g7f07cf405_1920

LÁSKA BY MĚLA BÝT KOLEM NÁS, ve dne i v noci.

Tento článek je psán od srdce, tak jak to cítím já, a tak jak si myslím, že by to mělo být.

Dieta a párky či klobásky

Že tyto dvě věci moc nejdou dohromady? Jak se vezme. Pokud se budeme dívat na to, že vejdeme do obchodu a budeme nakupovat tyto pochutiny u řezníka nebo v sekci řeznictví a uzenin, tak to příliš zdravé nebude. Někdo může mávnout rukou, že se přece jednou nebo ojediněle nic nezblázní, když zkrátka do sebe nasoukáme příliš tučný špekáček. Přesto existuje něco pro ty, kteří se chtějí zdravě stravovat, a navíc ještě podle určitých pravidel, které jim přináší párky a klobásy Prodietix. Jak samotná značka napovídá, v klasickém řeznictví je nenajdeme.ohýnek a opékání na klacku

Proteinová dieta a párky

Poslední dobou je proteinová dieta velmi rozšířený způsob, nejen, jak se zbavit přebytečných kilogramů, ale především jak se naučit zdravě stravovat bez jo-jo efektu. Tyto skvělé vysoko proteinové a především nízkotučné párečky a klobásky jsou naprosto ideální na konzumaci. Nyní i ten kdo drží dietku, si může dopřát u ohýnku nebo grilování tu správnou pohodičku a přitom stále hubnout podle pravidel. To je na druhou stranu i jasný důkaz, že se nemusíme při proteinové dietě vzdávat oblíbených jídel a radovánek, které zkrátka k letnímu a podzimnímu období patří.salátek a párky
V nabídce jsou:
Koktejlové párky – ty mají 50 % obsah proteinu a dají se konzumovat i při běžné stravě. Základem je kuřecí maso a sójové bílkoviny. Je lepší je ohřívat http://voda.tzb-info.cz/priprava-teple-vody/15732-proc-je-tak-vyhodne-ohrivat-vodu-fotovoltaicky v horké vodě, ale například i na pánvičce s kapičkou oleje.
Frankfurtské párky – již nemusí nikdo závidět tuto pochutinu na talíři, jelikož keto dieta přináší tuto skvělou novinku. Příprava je stejná jako u koktejlových párečků.
Fuet – kdo má rád vepřové maso, tak nemusí truchlit. Proteinová dieta nabízí vysoce kvalitní a bílkovinný produkt v podobě klobásy.
Chorizo – další skvělá klobáska, kde základ tvoří odtučněné vepřové maso a vepřová a rostlinná bílkovina.
Tyto novinky párků a klobásek rozhodně obohatily výběr lahůdek v proteinové dietě a také se staly dalším doplňkem zdravé stravy.