Akční nabídka

GET THE COLOR
GET DOLCE
DESIGN GLUE

Vyhledávání

elgon o sobě

Aktuality:

Pro kompletní sortiment a novinky značky Elgon vstupte na nové stránky. Tam nově přesouváme aktuální informace o produktech.

Nabízíme nejširší sortiment výrobků pro barvení vlasů.
S našimi barvami dokážete nabarvit jakýkoliv typ vlasů a výsledek bude vždy perfektní.
Zeptejte se nás co Vám můžeme nabídnout.

Doporučujeme: 

Využijte na našich stránkách odkaz na E-shop, zaregistrujte se a můžete snadno a rychle objednávat z celého sortimentu.
Výhradní zastoupení pro ČR: Adamello s.r.o.
www.adamello.cz
 
Provozovna:
Křivánky 11
642 00 Brno Bosonohy


Tel.: 543 254 088

E-mail: info@elgon.cz
www.elgon.cz

Italský výrobce
a dodavatel:

www.elgoncosmetic.it

Fakturační a registrační údaje

Facebook

E-shop

 

Barva & Poezie

"... barvy, stejně jako rysy, následují změny emocí"
Pablo Picasso

VlasyItalská kultura po staletí používá poezii a barvy pro vyjádření lidských pocitů a emocí a pro oslavu krásy: ženy, přírody a bohů.

Dokonce i dnes poezie a barvy jsou univerzálním jazykem krásy a citlivosti a my věříme, že i nádherný vzhled, jako umělecké dílo, vyžaduje představivost a techniku, talent a disciplínu, citlivost a znalosti.

V Egonu jsme hrdí na to, že pracujeme v italském průmyslu „krásy“, a každému kosmetickému produktu poskytujeme péči a pozornost na detaily, znalosti z výroby a pečlivost při výzkumu a vývoji. To vše v souladu se spolehlivou technologií, respektováním svobody a rovnosti člověka.

Produkty Elgon nejsou jen výrobky a naše práce není jen práce: produkovat kosmetické přípravky na vysoké úrovni je náš způsob jak reagujeme na zázrak stvoření a na oslavu vnitřní krásy člověka a přírody.

Barva & Poezie je pro všechny ty, kteří si myslí, že žít znamená cítit, vytvářet, komunikovat a být s ostatními.

Elgon je Barva & Poezie.

Historie

HistorieZnačka Elgon byla založena v Miláně v roce 1970.

Zkušenosti zakladatele, který se od 50. let pohyboval v oblasti profesionální vlasové kosmetiky, daly základ vzniku společnosti, rodinnému podniku, který od počátku začal vyvíjet barvy na vlasy a přípravky určené pro použití v kadeřnických salonech.
Vznikly první výzkumné laboratoře a první výrobní jednotky, spojení těchto dvou oblastí (divizí) dalo předpoklad pro záruku výrobků na nejvyšší kvalitativní úrovni a rychlou aplikaci a využití inovativních technologií.
V období konsolidace v 80. a 90. letech vznikají nové řady výrobků a přípravků pro péči o vlasy, styling a texturu vlasů. Myšlenka a filozofie „made in color“ se velmi rychle šíří a značka Elgon se dostává do profesionálního prostředí kadeřnictví po celém světě od Chile po Austrálii.
Barva však znamená také módu, a proto za pomoci profesionálních kadeřníků, kteří používají barvy Elgon pro své kolekce, na celém světě vzniká řada akademií a školících center.

Elgon v současné době působí ve více než 60 zemích, exportuje kolem 1300 druhů přípravků, vlastní výcvikové středisko v Itálii a spolupracuje s profesionálními kadeřníky po celém světě.

Výzkum

VýzkumElgon...to je prostor pro nápady a nové myšlenky, jít stále dál a dál.

V hlavním stanu společnosti v Miláně se nacházejí laboratoře a výrobní linky laboratoří, všechny formulace jsou zde navrženy i realizovány.
Výrobní cyklus má svoji vlastní vnitřní kontrolu v každé fázi zpracování a rozhodování o obsahu všeho, co se vyrábí v „italském stylu“.
Vysoká kvalita výrobků je jednou z charakteristických „kvalit“ a výrobky Elgon jsou známé jako „výrobky s obsahem“ ...made in italy.

Hodnoty

HodnotyElgon jednak velmi věří osobnímu kontaktu s lidmi, se kterými je v úzké spolupráci, to vše s úctu k životu a přírodě.

Značka Elgon byla vytvořena rodinou, která důvěřuje lidem, věří v odhodlání a nadšení, že každý může dát do své práce profesionalitu a myšlenku pro "budování" něčeho pro ostatní.
Elgon velmi sází na důležitost výzkumu a věří snaze být stále lepší.
Všichni chtějí vytvářet krásu a žít v barevném světě, že ano?

Certifikace UNI EN ISO 9001: 2008

CertifikátZnačka Elgon získala certifikaci systému řízení jakosti a kvality UNI EN ISO 9001: 2008.

ISO (Mezinárodní organizace pro normalizaci) je soubor pravidel a pokynů pro řízení kvality ve firmách s cílem zlepšit účinnost a efektivitu organizace a spokojenosti zákazníků. Dosažení tohoto osvědčení je důkazem o kvalitě dosažené zaměstnanci organizace, stejně jako důkazem záruky pro svoje klienty.
Elgon dosáhl tento důležitý standard kvality v roce 2009. ISO byl uznán v oblasti výzkumu a vývoje, výroby, ale také v oblasti prodeje, služeb, školení a technické pomoci.

Bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí

Bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředíZnačka Elgon je ohleduplná k životnímu prostředí ve všech směrech.

Dodavatelé surovin a obalů jsou pečlivě vybíráni s jediným záměrem - v maximální míře snížit dopad na kvalitu životního prostředí a množství obalového odpadu.
Elgon se stará o to, aby použité základní suroviny nebyly škodlivé pro zdraví člověka a životní prostředí. S výhledem do budoucnosti podporuje zlepšování životního prostředí, ve kterém žijeme, dbá na poselství života budoucím generacím a na bezpečnější a zdravější planetu.

Elgon ve světě

Severní Amerika
Canada, Mexico, United States of America.

Střední Amerika
Guatemala, Haiti, Nicaragua, Panama, Republic of Cuba.

Jižní Amerika
Argentina, Bolivia, Brazil, Chile, Ecuador, Paraguay, Peru, Uruguay, Venezuela.

Evropa
Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic (Adamello s.r.o.), Denmark, England, Estonia Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine.

Střední východ
Israel, Jordan, Lebanon, Saudi Arabia, Iran, Syria, United Arab Emirates.

Afrika
Algeria, Angola, Burkina Faso, Congo, Djibouti, Egypt, Kenya, Liberia, Libya, Madagascar, Marocco, Nigeria, Somalia, South Africa, Tunisia.

Asie
Georgia, India, Kazakhstan, Mongolia, Myanmar, Pakistan, Taiwan, Thailand, Vietnam.

Jihovýchodní Asie
China, Indonesia, Japan, Malaysia, Philippines, Singapore, South Korea.

Oceánie
Australia.