Dieta a párky či klobásky

Že tyto dvě věci moc nejdou dohromady? Jak se vezme. Pokud se budeme dívat na to, že vejdeme do obchodu a budeme nakupovat tyto pochutiny u řezníka nebo v sekci řeznictví a uzenin, tak to příliš zdravé nebude. Někdo může mávnout rukou, že se přece jednou nebo ojediněle nic nezblázní, když zkrátka do sebe nasoukáme příliš tučný špekáček. Přesto existuje něco pro ty, kteří se chtějí zdravě stravovat, a navíc ještě podle určitých pravidel, které jim přináší párky a klobásy Prodietix. Jak samotná značka napovídá, v klasickém řeznictví je nenajdeme.ohýnek a opékání na klacku

Proteinová dieta a párky

Poslední dobou je proteinová dieta velmi rozšířený způsob, nejen, jak se zbavit přebytečných kilogramů, ale především jak se naučit zdravě stravovat bez jo-jo efektu. Tyto skvělé vysoko proteinové a především nízkotučné párečky a klobásky jsou naprosto ideální na konzumaci. Nyní i ten kdo drží dietku, si může dopřát u ohýnku nebo grilování tu správnou pohodičku a přitom stále hubnout podle pravidel. To je na druhou stranu i jasný důkaz, že se nemusíme při proteinové dietě vzdávat oblíbených jídel a radovánek, které zkrátka k letnímu a podzimnímu období patří.salátek a párky
V nabídce jsou:
Koktejlové párky – ty mají 50 % obsah proteinu a dají se konzumovat i při běžné stravě. Základem je kuřecí maso a sójové bílkoviny. Je lepší je ohřívat http://voda.tzb-info.cz/priprava-teple-vody/15732-proc-je-tak-vyhodne-ohrivat-vodu-fotovoltaicky v horké vodě, ale například i na pánvičce s kapičkou oleje.
Frankfurtské párky – již nemusí nikdo závidět tuto pochutinu na talíři, jelikož keto dieta přináší tuto skvělou novinku. Příprava je stejná jako u koktejlových párečků.
Fuet – kdo má rád vepřové maso, tak nemusí truchlit. Proteinová dieta nabízí vysoce kvalitní a bílkovinný produkt v podobě klobásy.
Chorizo – další skvělá klobáska, kde základ tvoří odtučněné vepřové maso a vepřová a rostlinná bílkovina.
Tyto novinky párků a klobásek rozhodně obohatily výběr lahůdek v proteinové dietě a také se staly dalším doplňkem zdravé stravy.