Kolagen pro krásu


Je skvělé, že v dnešní době existují různé léky anebo potravinové doplňky a také vitamíny. Protože je hodně lidí, kteří právě využívají moderní doplňky, jako například kolagen anebo různé multivitaminové tablety. Collagen koupíte například v lékárně. V takové klasické kamenné lékárně, kam se chodilo kdysi, jenomže v poslední době jsou také velice oblíbené internetové obchody. Zkuste se podívat na webové stránky orcacollagen.cz, kde se také mimo jiné dozvíte, jak funguje kolagen anebo na co je perfektní kolagen. Kolagen normálně v našem těle je, ale jakmile stárneme, a to myslím už pětadvacátého roku, tak kolagen v našem těle bohužel ubývá a to znamená, že už nebudeme tak krásné, a tak zpevněné mladice, jak jsme bývaly kdysi.

Kolagenové krémy jsou velmi účinné.

Vím, že tohle zní jako horor, ale věřte, že to není pohádka ani horor. Tohle je skutečná realita, není to sci-fi, je to thriller. Ano, já sama jsem si řekla, že když je mi už jednatřicet let, že už nastal čas, abych používala také nějaké potravinové doplňky na krásu kvůli pevným vlasům a také chci užívat kolagen právě z webu, který jsem vám uvedla.

Doma mám kolagenové pleťové masky.

Tam jsem si koupila dvě balení kolagenu. Také existuje kolagen vepřový anebo kolagen hovězí anebo mořský kolagen. Já jsem užívala hovězí kolagen, ale přešla jsem potom na mořský kolagen, protože mi moje kamarádka řekla, že užívá mořský kolagen už pátým rokem a že je prý maximálně spokojená, že snad za posledních pět let nezestárla ani o rok. A tohle bylo něco pro moje uši. Když slyším, že nikdo nezestárl ani o rok, tedy samozřejmě jenom vizuálně, ne biologicky, tak ihned na tohle slyším a řekla jsem si, že kamarádku poslechnu a také si pořídím mořský kolagen. Uvidím, jaké bude mít účinky. Zatím to používám pár týdnů, takže jsem zvědavá, jak budu vypadat za půl roku. Třeba mi zmizí ta hluboká vráska na čele anebo kolem rtů. Tohle mi rozhodně hodně vadí.