Minimální podmínky nebankovní hypotéky

Získat peníze úvěrem či půjčkou je nejčastější forma řešení nedostatku financí. Bez této možnosti by spousta lidí neměla vše, co potřebuje a především bydlení, auta, dovolené a podobně.

euro

Právě bydlení se řeší nejčastějším finančním produktem a tím je hypotéka. Umožňuje získat vysoké částky, díky kterým si klienti pořídí byt, dům či zahájí stavbu domu nebo se pustí do rekonstrukce a podobně. Jedná se o účelovou formu úvěru, a proto musí žadatel následně doložit využití peněz, které musí být pouze na bydlení.

Pokud však potřebujete řešit i jiné záležitosti, než bydlení a chybí vám i v tomto případě vysoká částka peněz, tak od toho je americká hypotéka. Bezúčelná forma úvěru, kde nedokládáte účel využití peněz a můžete je následně použít, na co jen chcete.

A tak, když máte jasno, k čemu peníze potřebujete, můžete jít do banky se žádostí.
Banky však kladou svým klientům spoustu podmínek, které když nesplní, tak nemají šanci hypotéku získat. Důvodem k zamítnutí můžou být příjmy nízké či nedoložitelné, záznamy v registrech dlužníků, nízká bonita a mnoho dalšího. Především vyžadují spoustu dokumentů, které celý proces zdržují a klienti mnohdy na kladnou či zápornou odpověď čekají i několik týdnů.
Další možností pro získání peněz jsou nebankovní hypotéky https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/.

peněženka

Podmínky pro získání jsou stejné a přitom méně složité. Například, že žádost je možné podat online a k předschválení dochází již do 24 hodin. Během dalších pár dní můžete čerpat svoje peníze.
Také ne vždy bývá důvodem k zamítnutí nízký příjem nebo záznam v registrech dlužníků. Nebankovní společnosti některé záznamy akceptují a mnohdy nepožadují vysoké příjmy či dokonce příjmy dokládat.

Podmínkou však zůstává ručení formou nemovitosti. Jediná podmínka, kterou když nesplníte, tak neprojdete v bance ani u nebankovní společnosti.
V každém případě jsou podmínky pro získání u každé společnosti individuální a to platí i v případě nejvyšší možné výše k půjčení. Většinou lze půjčit až 70% z odhadní ceny nemovitosti. Doba splatnosti je na maximálně 30 let.