Šetrnější a přirozenější péče o vodu je k dispozici

V dnešní době už začíná být běžně k vidění, že místo chemických přípravků se pro úpravu vody v bazénu, a nejen v něm, používají mnohem šetrnější a přirozenější přípravky. K těmto prostředkům patří především sůl, jinak také chlorid sodný v případě té kuchyňské.

bazénová sůl

Ovšem nejen majitelé bazénů ji využijí. Své místo najde též v domácích úpravnách vody, při jejím změkčování, v myčkách na nádobí i jako posyp na ledovou vrstvu na zemi v zimním období. Proto je možné sehnat ji hned v několika variantách, podle způsobu použití.

V nabídce naleznete velmi kvalitní produkty, na které se bez pochyb můžete spolehnout. Všechny navíc pocházejí z EU. K dostání v balení po 24 – 25 kg.

Mořská sůl

Je získávána z moří. Vybírat u nás můžete z produktů pocházejících z Chorvatska, Itálie nebo Portugalska. Jde o velmi kvalitní produkt, hodící se k použití do zahradního bazénu, který by však měl být vybaven salinizační jednotkou. Stejně dobře se však pro své příznivé účinky na zdraví hodí i do domácí ozdravné koupele ve vaně.

Varianta do bazénů

Bazénová sůl je produkt získávaný v dolech, většinou v Německu. Již podle názvu je patrné využití, opět ale se salinizační jednotkou. Produkt je bez obsahu fluoridů a jodidů, které mohou způsobit nežádoucí zabarvení vody.

Tablety

Chlorid sodný lisovaný do podoby tablet se nejvíce hodí na změkčování vody v domácích úpravnách či do myček nádobí. Velkou výhodou je snadné dávkování a bezprašnost. Na výběr nabízíme dva produkty od německého výrobce a jeden produkt rakouského výrobce.

sůl

Posypový varianta

Produkt v průmyslové kvalitě, hodící se na strojní i ruční posyp namrzlých ploch.
Ať se rozhodnete pro kterýkoli produkt, v závislosti na aktuálních potřebách, při dávkování se řiďte pokyny výrobce. Jen tak je zaručeno, že vše bude fungovat, jak má.