Atraktivní knížkový obal na mobil Huawei připomíná diář

Mobil jako knížka

Diáře a zápisníky bývají pro mnohé z nás symbolem klidu a pohody, přehledu a životního nadhledu, do diářů zaznamenáváme vše podstatné, co by nám nemělo uniknout, a máme pak také zmapováno v časové ose vše, co se nám podařilo, a co jsme naopak nezvládli. Diáře lidé nosili po kapsách, v kabelce, v kufříku či v tašce obvykle s sebou po celý den, byl společníkem v zaměstnání i na cestách, doma i na chalupě.

focení s mobilem

Mobilní telefony jsou svým způsobem také diáře a tak nám nepřipadá zvláštní, když je oblékneme do podobného kabátu. Vložíme je do silikonové vaničky, která je uzavřena mezi pevnými zadními deskami a přední výklopnou částí, takže na první pohled vnímáme mobil velice podobně.

mobil v ruce

Tento typ obalů na mobil Huawei se přezdívá knížkový neboli flip, je zhotoven ze syntetické usně s názvem eko-kůže. Je to stoprocentní polyuretan, materiál s vynikajícími vlastnostmi pro každodenní použití. Je velmi příjemný na dotek, měkký a prodyšný a certifikovaný na zdravotní nezávadnost. Povrch je upraven tak, aby připomínal pravou kůži, a navíc jej lze zhotovit v mnoha barevných variacích. Mezi obaly patří k těm, co vás nezklamou ani na významné společenské události, zvláště tehdy, zvolíte-li vkusné provedení, nejlépe jednobarevné, bez vzoru nebo jen s jemným, nenásilným motivem.

Zacházejte s obalem opatrně

Eko-kůže je poměrně pevný materiál, který se osvědčil např. u obuvních stélek, ale není všemocný. Můžete jej poškodit hrubým zacházením, ostrými předměty nebo nešetrnými čisticími prostředky. Je to dílensky velmi pěkně zpracovaný výrobek, nesmírně vkusný, atraktivní a elegantní a byla by škoda poškodit jej tímto způsobem. Naproti tomu pokud jej používáte rozumně, může vám vydržet jako nový i řadu let. Nedoporučuje se jej prát v pračce, ale pouze jej čistit ručně, hadříkem či jemným kartáčkem, mýdlovou vodou nebo roztokem jedlé sody.