Co se nám na ženském těle líbí nejvíc


Když muži řeší ztrátu či pokles erekce a obrací se pro pomoc na inzerci ve stylu Prodám Viagru, zpravidla o této problematice mnoho nevědí. Zřejmě je nenapadne, že Viagra je pouze berlička, která stejně jako berle na nohy pro chůzi po chodníku, neřeší příčinu. Nemůžete berli požádat o to, aby vám zhojila zlomeninu nártu, a Viagru zas nemůžete žádat o to, aby si poradila se stresem, který je jedním z hlavních viníků vašeho neutěšeného stavu. Jakmile toto pochopíte, zjistíte, že chronický stres udržuje vyšší hladinu stresových hormonů v krvi a zároveň snižuje výskyt testosteronu, tím pádem ztrácíte mužnost, vitalitu, sílu a energii a mimo jiné i chuť na milování. A bez erekce k žádnému sexu nemůže dojít, a z vás je jen nepoužitelný „eunuch“.

milenci na lavičce

Prozíraví muži již zjistili, že kromě cílené likvidace stresových vlivů lze posílit tvorbu testosteronu a potlačit stresové hormony i adaptogenními bylinkami, například Kotvičníkem nebo Ženšenem. Tyto bylinky jsou naprosto bezpečné, bez vedlejších účinků, a jako bonus navíc fungují jako afrodiziakum. Může se pak snadno stát, že opět začnete vnímat ženské tělo jako božský výtvor, jako cosi dokonalého, co stojí za to obdivovat, stejně jako křehkou, ale velmi přitažlivou ženskou duši.

milenci v trávě

Co se nám na ženském těle vlastně líbí? Domníváte-li se, že stačí odhalit pouze klín a poprsí, a „jde se na věc“, pak je to trochu málo, nemyslíte? Soustřeďte se na celé tělo, na všechny jeho rozmanité křivky, tvary a barvy, a zjistíte, že na něm nenaleznete jediný kousek, co by vám neposkytoval vzrušení. Adaptogenní bylinky vám pomohou lépe se soustředit na procítěný prožitek ze sledování dívčích rtů, očí i smyslných ušních boltců, rozkošného pupíku a provokativního nártu a kotníku a působivé klenby chodidel, o níž již Leonardo da Vinci prohlásil, že jde o dílo „mistra nad mistry“.