Sen o velké rodině

Vždycky jsem měla ráda děti a taky jsem chtěla velkou rodinu, protože já jsem pocházela z velké rodiny. A musím říct, že se mi velká rodina opravdu moc líbila. A opravdu to má strašně moc výhod. A možná si to ani neuvědomujete. Protože když máte velkou rodinu, tak nikdy nejste sami. A já jsem za to byla velmi ráda. Protože kdykoliv jsem byla nějak smutná, tak mi vždycky někdo pomohl nebo mě obejmul. A tohle mi vždycky pomohlo. Byla jsem zvyklá, že vždycky mám kolem sebe někoho, kdo mi pomůže anebo mě uklidní. Kdybych byla jedináček, tak nevím, co bych dělala a jak by to všechno probíhalo. Jsem totiž velmi citlivá, a tak jsem ráda, že jsem kolem sebe měla vždycky někoho, kdo mě měl rád a podržel mě. Proto jsem chtěla mít taky hodně dětí. Děti byly pro mě všechno. Řekla jsem si, že až si najdu přítele, tak s ním budu muset probrat všechno to, co se týče dětí.

Chci pět dětí.

Takže bylo logické, že jsem taky potřebovala opravdu velký dům. Nemohla jsem bydlet v bytě. Tam bychom se s velkou mou rodinou nevešli. A potom, když jsem našla svého přítele, který už měl dvě děti, tak jsem byl opravdu ráda. Já jsem ještě žádné děti neměla. Nakonec to dopadlo tak, že po roce našeho vztahu jsem otěhotněla a byla jsem v sedmém nebi. 

Děti jsou můj svět.

A víte, co bylo opravdu nejlepší? Že jsem čekala dvojčata. Po devíti měsících se mi narodila krásná dvojčátka, byli to chlapečci. A tím to opravdu nekončí, ještě plánujeme jedno dítě. Máme už čtyři děti a přibude k nám další dítě. Jsem opravdu šťastná a věřím, že ještě jedno děťátko se nám podaří. Protože sen o velké rodině si hodlám opravdu splnit. Nechci, aby moje děti strádaly, naštěstí moje děti mají všechno a nemůžu si stěžovat. Zatím o tom nevím, ale přítel mě vážně jen chválí. A vy máte velkou rodinu nebo máte doma jedináčka? Taky záleží na tom, jak se partneři dohodnou, kolik budou mít dětí.