Základní ošetření vody pomocí tablet 3v1

Velký výběr chemických přípravků na údržbu bazénové vody, může být pro mnoho nových vlastníků bazénů matoucí. Je důležité se zpočátku předem informovat o tom, jak a díky čemu dané přípravky fungují a jsou přínosem nejen pro vás, ale i pro vaši vodu v bazénu.
Jak tedy postupovat při péči o vodu, kterou si přejete mít bezkonkurenční?modrá voda

Nejdříve se zaměřte na pH

Hladina pH by měla být ve vaší vodě vždy v rovnováze. Pokud tomu tak není a jeho hodnota se nepohybuje v rozmezí 6,8 – 7,4 (čeho musíte za všech okolností dosáhnout), nebude žádná chemie účinkovat tak, jak má a vy si tak vaši snahu o udržení průzračné vody pouze prodloužíte.
Na trhu nalezete tester pH, díky kterému budete přesně vědět, jestli je nutné ho snížit nebo naopak zvýšit. K tomu vám pomůžou příslušné přípravky, které rovněž nalezete v obchodě s bazénovou chemií.

Multifunkčnost tablet 3v1

Po ustálení hladiny pH na úroveň, kterou voda požaduje, je nutné vodu ošetřit pomocí základní chemie. Tablety do bazénu 3v1 https://www.chlorito.cz/trio-tablety se řadí do skupiny prvních multifunkčních tablet, které vám přinesou hned více funkcí najednou. Jsou ideální volbou pro všechny domácí bazény, ať už vnitřní nebo venkovní.
Jejich výhodou je, že:

  • se postarají o přínosnou chloraci vaší vody a dopřejí jí chlor v takové míře, jakou požaduje
  • eliminují vznik možného zakalení vody, nejčastěji s výskytem hnědého nebo zeleného zabarvení
  • dokonale projasní vodu, která bude už od pohledu lákavá ke koupáníkapky na hladině

Pro ještě větší spokojenost, kterou od chemie očekáváte a pochopitelně i větší účinnost tablet, je nezbytné používat k tomuto typu chemie i přípravky na úpravu pH v průběhu celé letní sezóny.
Nestačí se na tuto skutečnost zaměřit pouze na začátku, ale naopak pravidelně sledovat jeho hodnotu. Výsledkem vaší péče bude stoprocentní účinnost chemie, kterou na úpravu bazénové vody použijete a od které rovněž očekáváte to, že vás nezklame a nepřinese vám žádné komplikace do budoucna.