Tip pro všechny

Nezapomenutelná atmosféra, dech beroucí krajina, ochotný a milý personál, luxusně vybavené pokoje, zázemí, vynikající gastronomie, pivo z vlastního pivovaru. Tak nějak takhle na nás vzpomínají všichni hosté, co již s námi měli co do činění. Není náhodou, že pohodlí našeho hotelu vyhledávají opakovaně a rádi. V samém srdci Moravy se setkali s nečekaným komfortem a skvělou možností, jak odpočinout tělu i duchu. Jděte na naše stránky a seznamte se i Vy s ubytováním mikulov! Seznamte se s možností, jak relaxovat jinak a pohodlněji. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, stačí kontaktovat špičkový hotel a je po starostech! V praxi to znamená, že všichni, kdo mají na svých cestách rádi komplexní služby, budou rozhodně spokojeni.
dokonalý hotelový výhled

Klid a pohoda

I když je hotel umístěn v centru historického města, panuje tady klid a pohodová atmosféra. Ba právě naopak, vše má svoje výhody! Můžete využívat služby venkovní střešní vířivky, ze které ? je možné obdivovat panorama vinařského města. Se sklenkou sektu v ruce rozhodně zapomenete na běžné starosti všedního dne, Dokonale zrelaxujete tělo i mysl, vrátíte se připraveni na další dny. Není náhodou, že naši destinaci vyhledávají majitelé firem a společností, nejen ke svému odpočinku, ale například k uspořádání firemních pobytů, školení, nebo obchodních setkání. Možnosti hotelu tomu skvěle vyhovují.
luxusní hotelové zázemí
Kapacita až 900 míst v zasedacích místnostech, je jako stvořená pro různé podnikatelské aktivity. Informujte se a včas si zarezervujte termín, který potřebujete! Samozřejmě, že nabízíme i možnosti pro milovníky vína. V době vinobraní býváme na dlouhou dobu dopředu obsazeni! Pokud chcete mít jistotu, že nebudete odmítnuti, rezervujte místo raději hned! Jsme totiž velmi vyhledávanou lokalitou a frekventovaným místem pro odpočinek a pohodu! Špičkové služby se prostě a jednoduše líbí každému a každý je dokáže ocenit!