Únik, který si musíte dobře naplánovat

Čas to o se scházíte s přáteli, kteří se za vámi sjedou z mnoha měst? Rádi něco podnikáte, někdy jezdíte na výlety, jindy se sejdete jen tak na večeři a „pokec“, ale teď byste chtěli něco jiného? Něco záživného? Seskok padákem by asi nebyl tím nejlepším řešením, protože se na něj musí člověk dlouho připravovat a také to dost stojí, ale nějakou jinou adrenalinovou variantu byste si klidně zkusili?
Něco bychom pro vás měli. Je tu exit game Pardubice. To může být to pravé ořechové, a to klidně pro celou bandu. U nás můžete hrát až v šesti lidech, ale pokud by vás bylo víc, můžete využít vícero místností a hrát naráz. Načež si později budete mít určitě o čem povídat.

klávesnice

Budeme vás napínat, vodítka se vám budou dostávat postupně a vy budete pátrat a pátrat. Až sesbíráte všechny střípky, začne vám to dávat smysl, snadněji se budou hledat místa, kde by mohl ležet klíč od zámku, který vás dovede dál. Budete muset zapnout všechny mozkové závity, užívat si všechno do poslední vteřinky.

úniková cesta

Adrenalin, výzva a ještě mnohem více

Je to určitě adrenalin, protože budete reálně zamčeni v místnosti, která je plná zajímavých předmětů. Jednou to může být kancelář, podruhé to bude sídlo nějaké firmy, jindy se podíváte v časové ose zpět. Záleží na tom, do které varianty půjdete.
A co když se náhodou nepodaří uspět? Nebojte, určitě vás tu nenecháme zamčené, avšak čím více se budete snažit, tím více můžete atakovat na úspěchy předchozích hráčů. Je tu tabulka, do které se můžete dostat i vy a být na tom časově vůbec nejlépe. Proč to nezkusit? Jedná se o zajímavou možnost, která vám trochu provětrá hlavu a nejednou může dojít na husí kůži.