Zuby jsou důležité

Zuby jsou naší součástí už skoro od narození a musí se na ně dbát už od útlého věku. Už jako děti se učíme držet zubní kartáček v ruce, abychom měli zdraví a bílí chrup. Čištění zubů je jedna z věcí, kterou bychom měli dělat každý den nejméně dvakrát a to i mezizubním kartáčkem. Pokud jste už dlouho nenavštívili zubaře a Vaše zuby jsou žluté, nebo Vám začínají černat, je ten nejvyšší čas něco začít dělat. Zubař na Praze 10, teď nabírá nové pacienty a vy tak máte možnost chytit tuto příležitost za pačesy, protože sehnat kvalitního zubaře v dnešní době není vůbec jednoduché.

Zubař (4)

Tato klinika je moderně vybavené a zakládá si na spokojenosti zákazníků. Pracuje zde proškolený personál, který Vám vždy rád poradí a pomůže. Zubaři jsou zde proškolení dlouhou praxí a vědí, co dělají. Provádí se zde preventivní prohlídky i složitější zákroky a to vždy bezbolestně. Navíc se nyní můžete registrovat online a to i s celou rodinou. Tato klinika totiž přijímá pacienty bez rozdílu věku. Navíc si můžete domluvit termín prohlídky na jeden den a tím ušetříte čas s lítáním po Praze. Na jednom místě tu je také dentální hygiena a všechno ostatní, tudíž nemusíte nikam cestovat. Ke klinice se dostanete pohodlně autem, které zaparkujete u obchodního domu Eden. Odtud to budete mít pouhých 5 minut pěšky ke klinice.

Zubař (5)

Klinika má také své pobočky, a pokud vám nevyhovuje Praha 10, je možnost se registrovat třeba v Mělníku, Roudnice nad Labem, či v horních Počaply. Navíc zubní ordinace v Praze začíná od 1.9.2021, spolupracovat s pojišťovnami a nenecháte zde půlku Vaší výplaty. Do spolupráce se zapojí všechny státní pojišťovny a také s partnerem komerčních pojišťoven.

Pokud tedy potřebujete dát Váš chrup dohromady, tak se co nejdříve objednejte, dokud klika přijímá. Bolest zubů totiž není nic příjemného a nestojí za to.