Proč si pořídit kruhový bazén do země


Tvar kruhu je symbolem jednoty

Kruh je odjakživa považován za mystický symbol a moudří lidé jej vnímají jako symbol lidské sounáležitosti, spolupráce a sjednocení. Jít za jedním společným cílem bylo pro člověka vždy nejen inspirativní, ale i přínosné. Všimněte si některých příkladů z historie, kdy se lidé scházeli v kruhu, aby tu společně organizovali a rozebírali události uplynulé i budoucí. V kruhu posedávalo dvanáct pohádkových Měsíčků, v kruhu vysedávali Keltové a kolem ohniště v kruhu se odehrávaly i indiánské šamanské rituály s Dýmkou míru.

žena v bazénu

Jestliže dáte přednost kruhovému bazénu, zažijete tu více dobrodružství, než v kterékoli jiné nádrži.

V kruhu se lépe pracuje s energií

Jedním z podstatných důvodů, proč zrovna kruh, je šíření energie mezi všemi zúčastněnými. Kdybyste kupříkladu měli na zahradě bazén trojúhelníkový, ostré úhly natolik blokují energii, že byste se již po krátké době cítili uvnitř bazénu unavení a skleslí, zatímco kruh vám energii spíše doplní, než aby ji odebíral.

voda v nádrži

Dobře vypadá

Kruhový bazén do země bude ve vaší zahradě působit jako klenot, vytvoří tu velmi zajímavé prostředí, kam se budete rádi vracet po vyčerpávajícím zaměstnání, tréninku nebo výletu. V kruhovém bazénu se také budou lépe pořádat setkání s přáteli, kteří jeho tvar jistě ocení a využijí jej ke konzumaci občerstvení anebo k uvolněnému klábosení s ponorem těla pod hladinou.

Kruhová nádrž také bude lákat děti ke skotačení, potápění, pouštění lodních modelů, k házení s míčem nebo házecím diskem. Do kruhového bazénu se také dobře skáče, připomíná svým tvarem trampolínu, i když vás samozřejmě voda pohltí a neodrazí. A u bazénů ve tvaru kruhu skvěle vynikne večerní a noční osvětlení, kdy si tu můžete s přáteli povídat a promítat oblíbené filmy pomocí projektoru na domovní zeď či projekční plátno.