Samsung S9 jako vlajková loď


Samsung S9 patří mezi úspěšnou řadu od tohoto výrobce, takže s ním můžete být naplno spokojení. Když se Vám něco pokazí, tak je tu odborný servis.

Samsung S9 jako vlajková loď

Povedený nástupce

Pokud si pamatujete předchůdce, tak o tomto modelu můžeme rozhodně říct, že se jedná o povedený model, který na něj navázal a v řadě ohledech postoupil kupředu. Balení v krabičce je slušné, protože zde najdeme různé redukce, a ještě k tomu sluchátka, takže pro běžné požívání nám nebude nic chybět. Samotný telefon má pěkně oblé strany a dominantou je sklo, které nalezneme i na zádech. Na vzhled je skutečně hezké, akorát nevýhodou je možné zašpinění, protože otisky na něm zůstávají velmi snadno.

mobil v dešti

Ze zařízení jde masivní pocit, protože vše pospolu všechno drží. Odemykání se posunulo správným směrem, protože čtečka je na lepším místě a odemykání přes duhovku je rychlé a přesné, takže jej můžeme naplno využívat. Displej se sklem nám u toho modelu pyšní hezkým rozlišením i čitelností. Zastavíme se také u hardwaru, protože jeho výkon se zvýšil, takže je to zařízení i pro uživatele, kteří používají náročné aplikace a hry.

Nefunkční displej

Vývoj mobilních telefonů neustále pokračuje, ovšem vzhledem k tomu, jak malé součástky se v nich nacházejí, aby měli malé rozměry a solidní výkon, tak musíme pamatovat na jejich náchylnost. Běžné požívání nevadí, ale když nám zařízení spadne třeba do vody, tak je to většinou jeho smrt a nepomůžou ani rady jako dát jej do rýže. Stejně tak je nebezpečný prach, protože ten se může stát vlhku vodivý, přičemž rozhodně nechceme, aby se nám vodivě spojily části, které vůbec být spojeny nemají.

Samsung S9

Na nárazy je zase citlivé sklo i s displejem, přičemž již mnoha lidem se stalo, že jim mobil spadla, což v lepším případě končí prasknutím skla a v horším i nefunkčním displejem. Dá se tomu předcházet dobrým krytem a tvrzeným sklem. Displej může také přestat fungovat z jiných důvodu, a to třeba vlivem stáří a používání. Výměna displeje Samsung S9nás zachrání před výměnou displeje a zařízení bude zase zcela plně funkční.